ÜSİMP RTTP EĞİTİM PROGRAMI 5-6-7 Aralık 2018 tarihlerinde Ankara'da yapılacaktır. Katılım ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ÜSİMP Üyeleri Değerli Yöneticileri ve Çalışanları,

RTTP puanına yönelik ilk eğitimimiz 5,6 ve 7 Aralık 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılacaktır. İlk eğitim olması itibariyle, ATTP tarafından eğitim sırasında ATTP’yi temsilen bir gözlemci katılacaktır.
Eğitim, ÜSİMP üye kuruluşlarında görev yapan ve sizlerin de yakından tanıdığı uzmanlar tarafından verilecektir. Sunumlar İngilizce olmakla birlikte eğitimler Türkçe yapılacaktır. ATTP ile bu konuda mutabık kalınmıştır. Eğitim tanınırlık başvurusu değerlendirilmek üzere ATTP’ye 30 Eylül 2018 tarihinde iletilmiştir.
Eğitim Programı, RTTP unvanı almayı arzulayan tüm meslektaşlarımızın ilgisini çekeceği düşüncesiyle ekte bilgilerinize sunulmuştur.
Eğitim ücreti kişi başına 2.400.- TL + KDV olarak belirlenmiş olup; eğitim notları, oturumlardaki ara ikramlar, üç gün öğle yemekleri, ilk gün akşam düzenlenecek etkinlik yemeği ücretleri dahildir.
Kontenjan 40 kişi ile sınırlı olup, üyelerimizin çalışanlarının başvurusuna öncelik verilecektir. Eğitime katılmak isteyenlerin ekteki Başvuru Formunu doldurarak usimp@usimp.org.tr adresine iletmeleri rica olunur. Kayıtın kesinleşebilmesi için kurs ücretinin aşağıdaki hesaba yatırılması beklenmektedir.

ÜSİMP RTTP EĞİTİM PROGRAMI BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

KURS DUYURUSU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

 

Saygılarımızla,
ÜSİMP Yürütme Kurulu

Banka Hesabı:
Türkiye İş Bankası
Çukurova Üniversitesi Şubesi
Balcalı, Adana
ÜSİMP Derneği Ar-Ge İktisadi İşletmesi
Şube Kodu: 6010
Hesap No: 0822957

© Üniversite Sanayi İşbirliği Merkez Platformu Resmi Web Portalı 2015  |   Yazılım & Tasarım  OMEDYA