Onur Ödülleri

 

2017 Yılı Onur Ödülü

2017 yılı ÜSİMP Onur Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Duran Leblebici' ye takdim edilmiştir.

 Ödül Beratı

 Özgeçmiş

 

 

2014 Yılı ÜSİMP Onur Ödülü

2014 yılı ÜSİMP Onur Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Banu ONARAL'a takdim edilmiştir.

Ödül Beratı

Özgeçmiş

 

2013 Yılı ÜSİMP Onur Ödülü

2013 yılı ÜSİMP Onur Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Fikret YÜCEL’e takdim edilmiştir.

Ödül Beratı

Özgeçmiş

 

2012 Yılı ÜSİMP Onur Ödülleri

2012 yılı ÜSİMP Onur Ödülleri,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir göstergesi olarak, Sayın Aykut GÖKER ve Sayın Refik ÜREYEN’e takdim edilmiştir.

  

 

Aykut GÖKER

Ödül Beratı

Özgeçmiş

 

 

  

Refik ÜREYEN

Ödül Beratı

Özgeçmiş
 

                  

                                                   

© Üniversite Sanayi İşbirliği Merkez Platformu Resmi Web Portalı 2015  |   Yazılım & Tasarım  OMEDYA