Ödül Sahipleri


faruk eczacıbaşı

 

2020 Yılı Onur Ödülü

2020 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Faruk ECZACIBAŞI ' na takdim edilmiştir.

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

 

ülkü arıoğlu

 

2020 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2020 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Ülkü ARIOĞLU ' na takdim edilmiştir.

       (Ödül BeratıÖzgeçmiş

 

 

nimet özdaş

 

2020 Yılı Anma Ödülü

2020 yılı ÜSİMP Anma Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Nimet ÖZDAŞ ' ın değerli hatırasına ithaf edilmiştir.

        (Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

 

                                                  

Uğur Yüce (Ödül BeratıÖzgeçmiş)        Prof. Dr. Sahir Çörtoğlu (Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

2019 Yılı Onur Ödülü

2019 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Uğur YÜCE ve Prof. Dr. Sahir ÇÖRTOĞLU ' na takdim edilmiştir.

 

 

ali göktanuploads/usimp_odul_berati_fikret_yucel.pdf

 

2019 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2019 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Ali GÖKTAN ' a takdim edilmiştir.

       (Ödül BeratıÖzgeçmiş

 

 

 

2019 Yılı Anma Ödülü

2019 yılı ÜSİMP Anma Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Dr. Akın ÇAKMAKÇI 'nın değerli hatırasına ithaf edilmiştir.

        (Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

 

 

2018 Yılı Onur Ödülü

2018 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Doç. Dr. Cemil ARIKAN' a takdim edilmiştir.

         (Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

 

 

2018 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2018 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Ersan PÜTÜN' e takdim edilmiştir.

        (Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

 

 

2018 Yılı Anma Ödülü

2018 yılı ÜSİMP Anma Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın M. Hacim KAMOY 'un değerli hatırasına ithaf edilmiştir.

        (Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

 

 

2017 Yılı Onur Ödülü

2017 yılı ÜSİMP Onur Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Duran LEBLEBİCİ' ye takdim edilmiştir.

        (Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

 

 

2014 Yılı ÜSİMP Onur Ödülü

2014 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Banu ONARAL'a takdim edilmiştir.

         (Ödül Beratı, Özgeçmiş)

 

 

 

2013 Yılı ÜSİMP Onur Ödülü

2013 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Fikret YÜCEL’e takdim edilmiştir.

        (Ödül Beratı, Özgeçmiş)

 

       2012 yılı ÜSİMP Onur Ödülleri

“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir göstergesi olarak, Sayın Aykut GÖKER ve Sayın Refik ÜREYEN ’e takdim edilmiştir.

 

aykut göker                                                 refik üreyen

 

Aykut Göker (Ödül Beratı, Özgeçmiş)        Refik Üreyen (Ödül Beratı, Özgeçmiş)