Bizi takip edin
Diller tr en

Elif Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.


elif plastik

İletişim Bilgileri

Orhangazi Mahallesi 1652 Sokak No:2 Esenyurt 34538 İstanbul,

Telefon: 0212 622 06 22  

esenyurt.rdcenter@elif.com

https://elif.com

Elif küresel erişime sahip, dünya çapında güvenilir bir iş ortağı ve esnek ambalajlar için global örnek bir tedarikçidir. Uzun vadeli başarımız sadece iş stratejimize değil, aynı zamanda değerlerimize de bağlıdır; liderlik, sorumluluk, çeşitlilik, dürüstlük, değer yaratma tutkusu ve topluluklarımıza bağlılık. İstanbul ve Kahire bulunan son teknolojiye sahip birinci sınıf 2 üretim tesisimizde 1.600'den fazla çalışanımız, 50'den fazla ülkede 200'den fazla üretim tesisinde kullanılan esnek ambalaj çözümleri üretmektedir. Sürdürülebilirlik DNA'mızın bir parçasıdır. Çözümlerimiz, gelecekte karşılaşılacak zorlukları aşacak fırsatlar sunmaktadır.

Elif Ar-Ge Merkezi

Elif Ar-Ge Merkezi, 28 Eylül 2018 tarihinde Ar-Ge Merkezi belgesi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Esnek ambalaj alanında ürün ve üretim proseslerinde araştırma ve geliştirme projeleri gerçekleştirilmektedir. Alanında yetkin 35 kişilik kadrosu ile, 1000 m2 alana sahip yerleşim alana sahiptir. Ektruder, tasarım, baskı, laminasyon, dilimleme, kesim ve geri dönüşüm proseslerine yönelik ürün ve sistem geliştirme çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

betül Erbay

Betül T. ERBAY

Ar-Ge Merkezi Yürütücüsü

betul.turel@elif.com

Dr. Betül Türel Erbay (1976, İstanbul), Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden 2000 yılında lisans derecesini almıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Polimer Bilimi ve Teknolojisi bölümünde 2005 yılında yüksek lisans derecesini ve 2013 yılında doktora derecesini almıştır. 2007 yılında Elif Plastik Ambalaj firmasında mürekkep, baskı ve iş geliştirme bölümlerinde yönetici olarak çalıştıktan sonra 2018 yılında Ar-Ge Merkezi yürütücülüğü görevini gerçekleştirmektedir. Ar-Ge Merkezleri İletişim ve İş birliği Platformu başta olmak üzere farklı STK’larda şirket temsilciliği ve üyelik görevlerini başarı ile sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 
selin karaca

Selin KARACA

Ar-Ge Merkezi Sorumlusu

Selin.karaca@elif.com

Selin KARACA (1988, İstanbul), Gazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden 2009 yılında lisans derecesini ve İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden 2019 yılında yüksek lisans derecesini almıştır. 2009 yılında Elif Plastik Ambalaj firmasında kalite bölümünde çalışmaya başladıktan sonra 2018 yılında Ar-Ge Merkezi faaliyetlerine yönelik süreç takibi, fikri sınai haklar, fonlu programlara katılım alanlarında görevini gerçekleştirmektedir.