Bizi takip edin
Diller tr en

20-21-22-23 ŞUBAT 2023 RTTP EĞİTİM (ONLINE): “Marketing and Business Development for Academic Research”


Değerli ÜSİMP Paydaşlarımız,

Yeni bir RTTP eğitim duyurumuzu sizlerle paylaşmak isteriz. “Marketing and Business Development for Academic Research” başlıklı 20-21-22-23 Şubat 2023 tarihlerinde toplam 4 oturum şeklinde çevrim içi gerçekleştirilecek olan eğitimimizin hedefi teknoloji transfer hizmetleri ile ilgili metodolojileri tasarlamak ve uygulamak, araştırmanın güçlü yanlarını ticari önermeler olarak sunmak için yaklaşılan metodolojileri tasarlamak ve uygulamak, özellikle uzun vadeli karşılıklı yarar sağlayan ticari işbirlikleri için iş modeli tekliflerini belirlemek ve hazırlamak için bir buluşun ticarileştirme aşamalarıyla ilgili bilgi ve becerileri geliştirmek, yenilikçi fikirlerin daha da geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi için araçları, kaynakları ve fonları belirleme ile ilgili becerileri kazanmak ve etkinin izlenmesi ve değerlendirilmesi konusunda yeterli anlayışı geliştirmeye yönelik becerilerin kazandırılmasıdır. Eğitimlere tam katılım sağlayanlar RTTP Sertifikasına yönelik 15 CE Puanı kazanacaklardır.

Sunumlar ve eğitimler Türkçe ve İngilizce dokümanlarla desteklenecektir. Kontenjan 20 kişi ile sınırlı olup, üyelerimiz çalışanlarının başvurusuna öncelik verilecektir.

Eğitim ücreti üyelerimize kişi başına 5.500- TL + KDV (%18) olarak belirlenmiş olup; üyemiz olmayan kurum ve kuruluşlara ise kişi başına 7.500- TL + KDV (%18) olarak belirlenmiştir.

RTTP unvanı almayı arzulayan tüm meslektaşlarımız Eğitim Programına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir.

Eğitime katılmak isteyenlerin aşağıdaki Online Başvuru Formunu doldurarak, banka dekontunu usimp@usimp.org.tr adresine iletmeleri rica olunur.

Kaydın kesinleşebilmesi için kurs ücretinin aşağıdaki hesaba yatırılması beklenmektedir.

 Eğitim Programı: https://www.usimp.org.tr/uploads/RTTP/RTTP%202023/course_programme_february2023.pdf

Online Başvuru Form: https://forms.gle/8PNiWo6T4ZpHhLeY9

ÜSİMP Çevrimiçi RTTP Eğitim ve Sertifika Alma Kuralları: https://www.usimp.org.tr/uploads/RTTP/RTTP%202023/egitim_uyarilari_rttp_subat_2023.pdf

 Saygılarımızla,

ÜSİMP

 

Banka Hesabı:

Türkiye İş Bankası, Gazipaşa Bulvarı Şubesi, Seyhan, Adana

Üniversite Sanayi İşbirliği Merkezleri Derneği Ar-Ge İktisadi İşletmesi

IBAN: TR05 0006 4000 0016 0140 5906 01