Bizi takip edin
Diller tr en

Ödül Sahipleri


Ülkemizde üniversite-sanayi işbirliğinin gelişmesine önemli katkılar yaparak, aktif çalışma hayatlarını tamamlamış ve hali hazırda bu alanda çalışanlar için örnek olma özelliğine sahip kişilerin, ekosistemin en büyük temsilcisi olan ÜSİMP tarafından ödüllendirilmesi amacı ile 2012 yılında başlatılmıştır.

Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir göstergesi olarak takdim edilmektedir. 

 

Savaş Mehmet Özaydemir

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2023 Yılı Onur Ödülü

2023 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği vizyonunun oluşumuna, işbirliği ortamının gelişimine ve yaygınlaşmasına uzun yıllardır yaptığı özverili, özgün, çok yönlü ve etkin katkılar" nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Savaş M. ÖZAYDEMİR' e takdim edilmiştir.

 

 

 

Prof. Dr. Ahmet Şevket ÜÇER

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2023 Yılı Onur Ödülü

2023 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği vizyonunun oluşumuna, işbirliği ortamının gelişimine ve yaygınlaşmasına uzun yıllardır yaptığı özverili, özgün, çok yönlü ve etkin katkılar" nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Ahmet Şevket ÜÇER' e takdim edilmiştir.

 

 

 

Mahmut Kiper

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2023 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2023 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği vizyonunun oluşumuna, işbirliği ortamının gelişimine ve yaygınlaşmasına uzun yıllardır yaptığı özverili, özgün, çok yönlü ve etkin katkılar" nedeni ile ÜSİMP’in şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Mahmut KİPER' e takdim edilmiştir.

 

 

 

Vecihi Hürkuş

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2023 Yılı Anma Ödülü

2023 yılı ÜSİMP Anma Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği vizyonunun oluşumuna, işbirliği ortamının gelişimine ve yaygınlaşmasına yaptığı özverili, özgün, çok yönlü ve etkin katkılar" nedeni ile ÜSİMP’in vefa ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Vecihi HÜRKUŞ' a takdim edilmiştir.

 

 

 

Prof. Dr. Yalçın Elerman

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2023 Yılı ÜSİMP Yeni Teknoloji Geliştirme ve Ticarileşme Ödülü

2023 yılı ÜSİMP Yeni Teknoloji Geliştirme ve Ticarileşme Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği kapsamında yeni bir teknolojinin geliştirilmesi ve topluma mal edilerek katma değer yaratılması için yaptığı özverili, özgün, çok yönlü ve etkin katkıları" nedeni ile ÜSİMP’in şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Yalçın ELERMAN' a takdim edilmiştir.

 

 

 

Kaan Dericioğlu

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2022 Yılı Onur Ödülü

2022 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği vizyonunun oluşumuna, işbirliği ortamının gelişimine ve yaygınlaşmasına uzun yıllardır yaptığı özverili, özgün, çok yönlü ve etkin katkılar" nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın M. Kaan DERİCİOĞLU' na takdim edilmiştir.

 

 

 

müfit akyos

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2022 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2022 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği vizyonunun oluşumuna, işbirliği ortamının gelişimine ve yaygınlaşmasına uzun yıllardır yaptığı özverili, özgün, çok yönlü ve etkin katkılar" nedeni ile ÜSİMP’in şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Müfit AKYOS' a takdim edilmiştir.

 

 

 

mennan aksoy

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2022 Yılı Anma Ödülü

2022 yılı ÜSİMP Anma Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği vizyonunun oluşumuna, işbirliği ortamının gelişimine ve yaygınlaşmasına uzun yıllardır yaptığı özverili, özgün, çok yönlü ve etkin katkılar" nedeni ile ÜSİMP’in vefa ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Mennan AKSOY' a takdim edilmiştir.

 

 

 

Cengiz Tarhan

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2022 Yılı ÜSİMP Özel Ödülü

2022 yılı ÜSİMP Anma Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi İşbirliği ekosistemi kurum/kuruluşları ve profesyonellerinin gelişimine, uluslararası tanınırlığına ve kalite kültürünün oluşumuna uzun yıllardır gönülden verdiği özverili ve etkin katkıları" nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Cengiz TARHAN' a takdim edilmiştir.

 

 

 

tahsin saya

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2021 Yılı Onur Ödülü

2021 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Tahsin SAYA' ya takdim edilmiştir.

 

 

 

erbil payzı

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2021 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2021 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Doç. Dr. Erbil PAYZIN ' na takdim edilmiştir.

 

 

 

yusuf vardar

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2021 Yılı Anma Ödülü

2021 yılı ÜSİMP Anma Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Yusuf VARDAR' ın değerli hatırasına ithaf edilmiştir.

 

 

 

faruk eczacıbaşı

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2020 Yılı Onur Ödülü

2020 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Faruk ECZACIBAŞI ' na takdim edilmiştir.

 

 

 

ülkü arıoğlu

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2020 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2020 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Ülkü ARIOĞLU ' na takdim edilmiştir.

 

 

 

nimet özdaş

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2020 Yılı Anma Ödülü

2020 yılı ÜSİMP Anma Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Nimet ÖZDAŞ ' ın değerli hatırasına ithaf edilmiştir.

 

 

 

Uğur Yüce

(Ödül BeratıÖzgeçmiş

2019 Yılı Onur Ödülü

2019 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Uğur YÜCE ve Prof. Dr. Sahir ÇÖRTOĞLU ' na takdim edilmiştir.

Prof. Dr. Sahir Çörtoğlu

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

 

 

 

ali göktan

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2019 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2019 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Ali GÖKTAN ' a takdim edilmiştir.

 

 

 

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2019 Yılı Anma Ödülü

2019 yılı ÜSİMP Anma Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Dr. Akın ÇAKMAKÇI 'nın değerli hatırasına ithaf edilmiştir.

 

 

 

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2018 Yılı Onur Ödülü

2018 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Doç. Dr. Cemil ARIKAN' a takdim edilmiştir.

 

 

 

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2018 Yılı Üstün Hizmet Ödülü

2018 yılı ÜSİMP Üstün Hizmet Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Ersan PÜTÜN' e takdim edilmiştir.

 

 

 

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2018 Yılı Anma Ödülü

2018 yılı ÜSİMP Anma Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın M. Hacim KAMOY 'un değerli hatırasına ithaf edilmiştir.

 

 

 

(Ödül BeratıÖzgeçmiş)

2017 Yılı Onur Ödülü

2017 yılı ÜSİMP Onur Ödülü,“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Prof. Dr. Duran LEBLEBİCİ' ye takdim edilmiştir.

 

 

 

(Ödül Beratı, Özgeçmiş)

2014 Yılı ÜSİMP Onur Ödülü

2014 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Banu ONARAL'a takdim edilmiştir.

 

 

 

(Ödül Beratı, Özgeçmiş)

2013 Yılı ÜSİMP Onur Ödülü

2013 yılı ÜSİMP Onur Ödülü, “Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir ifadesi olarak, Sayın Fikret YÜCEL’e takdim edilmiştir.

 

 

 

aykut göker

Aykut Göker

(Ödül Beratı, Özgeçmiş)

2012 yılı ÜSİMP Onur Ödülleri

“Türkiye’de Üniversite - Sanayi işbirliği’nin gelişimine verdikleri özgün destek ve katkılar, çok yönlü vizyonları ve getirdikleri yeni açılımlar” nedeni ile ÜSİMP’in teşekkür ve şükranlarının bir göstergesi olarak, Sayın Aykut GÖKER ve Sayın Refik ÜREYEN ’e takdim edilmiştir.

refik üreyen

Refik Üreyen

(Ödül Beratı, Özgeçmiş)