Bizi takip edin
Diller tr en

Ekol Lojistik A.Ş.


ekol logo

İletişim Bilgileri

Ekol Caddesi No:2 TR-34935 Sultanbeyli / İstanbul

Telefon: +90 216 564 30 00

https://www.ekol.com/

Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 12 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Ekol, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Ekol’ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, İsveç ve Slovenya‘da olmak üzere, kapalı alanı 1.000.000 m2‘ye yaklaşan dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren haftalık 52 sefer yapan blok trenleri ve 7.500 aracıyla da Ekol, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır.

İlk günden itibaren dünyanın önde gelen lojistik firmalarından biri olma hedefi ile çalışıyoruz

Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 7.500‘ün üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar.

Murat Türkoğlu

Murat Türkçelik

Ar-Ge Merkezi Direktörü

Eğitim Durumu

06/2001 Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi

08/2006 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü

İş Deneyimi

09/2007 - Ekol Lojistik A.Ş. Evyap Projesi Proje Operasyon Uzmanı

05/2009 - Ekol Lojistik A.Ş. İş Geliştirme

Devam Ediyor - Proje Yönetim Ofisi Fonksiyon Lideri

Sahip Olunan Nitelikler

Yabancı Dil: İngilizce

Bilgisayar Bilgisi: Microsoft Office, SQL, MS VBA, Visual Basic, Visio