Bizi takip edin
Diller tr en

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi San. ve Tic. A.Ş


hktmlogo

İletişim Bilgileri

Gebze Plastikçiler OSB. İnönü Mah. Cumhuriyet Cd. No:31 41400- Gebze / KOCAELİ

Telefon: 444 45 80

info@hktm.com.tr

https://www.hktm.com.tr/

Mühendislik ile sanatın, endüstri ile doğanın, fabrika ile çevrenin, teknoloji ile hayatın entegrasyonunu sağlamak için 1998 yılında başladık. Hareketi anlamak, geliştirmek, yönlendirmek, hareketin doğasından ilham alarak hareketi kontrol altına almaya çalışmak kuruluş amacımız oldu. Firmamızın mühendislik altyapısı ile uyumlu, kendi alanında uzmanlaşmış partner firmalara çatı firma olarak, büyük projelerde uzmanlıkları birleştiriyoruz. Farklı hareket ve kontrol teknolojileri üzerinde uzmanlaşıp, örnek alınacak multidisipliner mühendislik çözümleri ile dünyada endüstriyel hareketin kontrol teknolojileri merkezi olma hedefiyle üretmeye devam ediyoruz.

 

ilham çelebi

İlham ÇELEBİ

Genel Müdür

ilham.celebi@hktm.com.tr

Yıldız Teknik Üniversitesi, Gemi İnşaat ve Gemi Makina Mühendisliği bölümü lisans öğreniminin ardından Gebze Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Kontrol Ana Bilim Dalında tezli yüksek lisansını tamamlamıştır.

İnsan ve toplum ilişkilerinin çalışma hayatında yarattığı nosyonlara odaklanmak ve içeriklere kavramsal düzeyde bakabilmek için 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümüne başlamıştır.

Kişisel değer, tecrübe ve enerjisiyle, çalışanlarını harekete geçirerek tüm süreçlere ortak eden lider bir yönetici olma ülküsüyle “Saha Tüsside Mini MBA Yönetici Gelişim Programını” tamamlamıştır.

Profesyonel iş hayatına, 2000 yılında sonrasında ortağı da olduğu Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi A.Ş.’de Proje Mühendisi olarak başlamıştır.

Sırasıyla Proje ve Satış Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı pozisyonlarıyla iş kariyerine devam eden Çelebi, HKTM’de 2016 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
serpil demir

Serpil DEMİR

Operasyonel Hizmetler Müdürü ve Yürütme Kurulu Üyesi

serpil.demir@hktm.com.tr

Onsekiz Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Profesyonel iş hayatına, 2012 yılında Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi San. ve Tic. A.Ş’de Dış Ticaret Sorumlusu olarak başlamıştır.

2016 yılından bu yana Operasyonel Hizmetler Müdürü-Yürütme Kurulu Üyesi görevini sürdürmektedir.

Yaşam boyu öğrenmeye ve sürekli gelişime inanan Demir, kariyerinde önemli noktalara değinen eğitimlerde yer almıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.