Bizi takip edin
Diller tr en

İzmir Ekonomi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi


izmir ekonomi

İletişim Bilgileri

Sakarya Cad. No.156 35330 Balçova/İzmir

Telefon: 0232 488 8251

ieutto@ieu.edu.tr

https://ieutto.izmirekonomi.edu.tr/

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde, Bilimpark A.Ş. ,Embryonix Teknoloji Transfer Ofisi ve İzmir Ticaret Odası olmak üzere üç ana birim temelli kurulmuş, inovasyon ve girişimcilik başlığı altında üniversite ile sanayi arasındaki teknolojik katma değer yaratan bir yapılanmadır.

Embryonix-TTO, İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından desteklenen girişimcilik ruhunun öğrenci, akademisyen ve sanayi ortakları arasında fikir aşamasından projelendirmeye, bilimsel teknolojiden üretime kadar tüm safhalarda ihtiyaçları karşılamak amacındadır.

Projelerden elde edilen çıktıların katma değer sağlaması için sanayiye aktarılması, sanayi ihtiyaçlarının araştırılıp projelendirilmesi hedefiyle çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin ulusal ve uluslararası iş birlikleri ile bilimin desteğini almak, bununla yeni teknolojiler üretmek ve topluma fayda sağlayan pazarlara aktarılmasına aracı olmak için paydaşları İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Ticaret Odası, Ege Genç İş adamları Derneği, Ege Sanayiciler ve İş adamları Derneği ve Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından özel bir şirket olarak kurulmuştur.

 

 

Prof. Dr. Murat AŞKAR  

Rektör

murat.askar@ieu.edu.tr

 
 
 

Onur KANYILMAZ

TTO Koordinatörü

onur.kanyilmaz@izmirekonomi.edu.tr