Bizi takip edin
Diller tr en

Malatya Teknokent


malatya teknokent

İletişim Bilgileri

Adres: Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89 B Blok Battalgazi/ Malatya

Telefon: 0422 290 44 44

tgb_malatya@malatyateknokent.com.tr

www.malatyateknokent.com.tr

 

Yönetici şirket 10.08.2009 tarihli ve 2009/15363 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Bölge sınırları kesinleşen Malatya Teknoloji Geliştirme Bölgesi,04.09.2009 tarih ve 27339 sayılı Resmî Gazetede kuruluşunun yayınlanması ile yürürlüğe girmiş ve Malatya Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Anonim Şirketinin kuruluşu şirket ana sözleşmesinin 14279 sicil no ile Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nin 10.02.2010 tarih ve 7498 sayılı nüshasında yayınlanmasıyla tamamlanmıştır.  Girişimcilerin, paydaşlarımızın ve ortaklarımızın inovasyona dayalı ileri teknoloji alanındaki girişimlerini veya düşüncelerini yönlendirmede, geliştirmede ve yenileştirmede başvuracakları temel kaynak olmak misyonu ile hareket eden Malatya Teknoloji Geliştirme Bölgesi, toplam 381.515.49 m2’lik yüz ölçümü ile 1.262 m2’lik toplam kiralanabilir alana sahiptir.

 

 

özge öztürk

Dr. Öğr. Gör. Özge Öztürk

Malatya TTO Sorumlusu

1982 Elazığ doğumlu olan Özge Öztürk 2021 yılında Fırat Üniversitesi Teknoloji ve Bilgi Yönetimi doktora programından mezun olmuştur. Öztürk, 2014 yılından itibaren akademik olarak, 2015 yılından itibaren de teknokent ve TTO’larda uzman ve modül sorumlusu olarak çalışmıştır. Hali hazırda İnönü Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olan Öztürk aynı zamanda Malatya Teknokent’te yer alan PUSULA Ön Kuluçka Merkezi ve Malatya TTO’nun sorumlusu olarak görevini yürütmektedir. Çalışma alanı ile ilgili yurt içi ve yurt dışı birçok eğitim ve seminere hem eğitmen hem de katılımcı olarak katılmıştır.  Öztürk’ün ulusal ve uluslararası alanda çalışmaları ve makaleleri bulunmaktadır. İş hayatı boyunca birçok girişimci ve adayına mentörlük yapmış, bir çok projede değerlendirici olarak bulunmuştur. Öztürk evli ve bir çocuk annesidir.

Araştırma/Uzmanlık Alanları: Girişimcilik, Yenilikçi Girişimcilik, Üniversite- Sanayi İş Birliği,, Ar-Ge ve İnovasyon, Destek Programları, Teknogirişim, Mentörlük, Proje Hazırlama ve Yürütme, Teknoloji ve Bilgi Transferi,  Yatırımcı Ağları, Yatırımcı Sunumu Hazırlama, Teknoloji Hazırlık Seviyesi (Technology Readiness Level –TRL), SPSS (Statistical Package for the Social Sciences).