Bizi takip edin
Diller tr en

Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO)


mitto

İletişim Bilgileri

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, Dr. İbrahim Üzümcü Binası 1. Kat. 34722 / Kadıköy- İstanbul

Telefon: 0216 777 16 50

mitto@marmara.edu.tr

http://mitto.marmara.edu.tr/

Üniversitemiz Senatosu’nun 08 Mayıs 2012 tarih ve 322-4 sayılı toplantısı kararı gereği kurulan MİTTO (Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi)  Göztepe Yerleşkesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. MİTTO'nun yönetim kademesi Rektörlük çatısı altında Müdürlük ve Yönetim Kurulu ile oluşturulmuştur. Üniversite - Sanayi İş Birliği'nin gelişmesine destek olmak, İnovasyon politikalarımızla sanayicilerimize ileri teknoloji imkanları sunarak ulusal ve uluslararası rekabete dayalı ürünler geliştirmeleri konusunda önderlik yapmak hedeflerimizin başında gelmektedir. Üniversite - Sanayi İş Birliği'nden Türkiye ekonomisinin rekabet edebilme yeteneğinin artırılması için Marmara Üniversitesi misyonuna uygun olarak MİTTO bu görevi üstlenmiş bulunmaktadır.

mustafa şengör

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ŞENGÖR

MİTTO Merkez Müdürü

mustafa.sengor@marmara.edu.tr

 
 
talha kılıç

Öğr. Gör. Talha KILIÇ

Müdür Yardımcısı

talha.kilic@marmara.edu.tr

1992 İstanbul doğumlu, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu. Marmara Üniversitesi Kardiyopulmoner Fizyoterapi ve Rehabilitasyon yüksek lisans mezunu. Aynı zamanda İstanbul Arel Üniversitesi, Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği yüksek lisans mezunu. Bir adet Triadic patent sahibi. Özel çalışma alanları; Solunum fizyoterapisi ve rehabilitasyonu, lenfödem tedavisi, kardiyak rehabilitasyon, yoğun bakım fizyoterapisi 

sema gündüz

Öğr. Gör. Sema GÜNDÜZ

Proje Destekleri

sema.gunduz@marmara.edu.tr

Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra Maltepe Üniversitesinde MBA yüksek lisansı ve İngiltere’de Greenwich Üniversitesinde Stratejik Pazarlama İletişimi yüksek lisansını tamamlamıştır. Halen Marmara Üniversitesi İngilizce Yönetim ve Organizasyon Bölümünde doktora öğrencisidir. Profesyonel kariyerine özel bir üniversitenin Uluslararası Ofisinde başlamış ve yüksek eğitimde uluslararası öğrenci değişimi ve üniversite ortaklıkları geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Daha sonra Avrupa Birliği Projelerinin hazırlanması ve başvurusunun yapılmasında tecrübeler elde etmiştir. Saygın bir üniversitenin Teknoloji Transfer ofisinde Uluslararası projelerden sorumlu olarak çalışmıştır. 2021 yılında Marmara Üniversitesinde Öğretim Görevlisi kadrosuna atanmış ve MİTTO’ da Proje Destekleri alanında görev almaktadır.