Bizi takip edin
Diller tr en

T.T.G. Uluslararası Telekominikasyon İletişim Hizmetleri ve Elekt. Tic. Ltd. Şti.


ttg

İletişim Bilgileri

T.T.G. Uluslararası Telekominikasyon İletişim Hizmetleri ve Elekt. Tic. Ltd. Şti.

Reşadiye Mah. Reşadiye Cd. No:110/1 Çekmeköy-İstanbul

Telefon: +90 850 800 0 884

info@ttgint.com

https://www.ttgint.com/

2001 yılında özel bir şirket olarak kurulan TTG Uluslararası Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd.Şti., telekom sektöründe en iyi Servis Güvencesi sağlama yaklaşımıyla müşteriye özel OSS (OPeratin Support System) yazılım çözümleri sunan küresel bir yazılım ve servis sağlayıcı firmadır. 

Mobil haberleşme  ve IT teknolojilerinde kazanılan üst düzey uzmanlık seviyesi ile Şebeke Performans Yönetimi, Anomali Algılama, Mobil Cihaz Kayıt Sistemi, Mobil Numara Taşıma Sistemi,  Hata&Alarm Yönetimi, “Leased Line” Envantör Yönetimi, Şebeke ve Transmisyon Envantör Yönetimi, Konfigürasyon Yönetimi , IT Uygulamaları Yönetimi  gibi öncü ve agnostik OSS araçları geliştirilmiştir. 

Mehmet Beyaz

Mehmet Beyaz

CTO

mehmet.beyaz@ttgint.com

Bir CTO olarak organizasyon, geliştirme ve Ar-Ge'nin gözetiminden sorumluyum. Öncelikli hedefim TTG Int. LTD büyümeye ve gelişmeye devam edecektir.

Ar-Ge, telekomünikasyon geliştirme ve telekomünikasyon hizmet sağlayıcıları ile çalışma deneyimi dahil olmak üzere 29 yılı aşkın deneyimimi rolüme taşıyorum. Bu birikimin bir sonucu olarak yaklaşımım oldukça sistematiktir ve işe yüksek düzeyde değer katarım.

TTG Int. LTD, dışındaki zamanlarımda bilimsel eğitici oyuncaklarla ilgileniyorum, tasarlamayı ve geliştirmeyi çok seviyorum, ayrıca doğa ve tabii ki offroad ile iç içe olmayı çok seviyorum. Elektronik ve Haberleşme alanında BEng 2;1 derecesine sahip Kuzey Londra Politeknik mezunuyum. Daha sonra Birmingham City Üniversitesi'nde yüksek lisans ve Ph.D. AIU'dan Telekomünikasyon alanında tamamladım. Evli ve 3 kız babasıyım.

 
Güneri Dürmüş

Güneri Dürmüş

İş Geliştirme Direktörü

guneri.durmus@ttgint.com

1970 İstanbul doğumlu Güneri Dürmüş, Yıldız Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü 'nde İşletme İhtisası yaptı. 1995 yılında girdiği mobil haberleşme sektöründe sırasıyla Ericsson, Telsim, Vodafone'da çeşitli yöneticilik pozisyonlarında çalıştı. 2014 yılında girdiği TTG International şirketinde halen İş Geliştirme Direktörü pozisyonunda olan Güneri aynı zamanda Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi Derneği' nde (HTK) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevine devam etmektedir.